Contacte

Grupo de Whatsapp – Montañeros MonfragüeTelèfon Central: 93 141 47 39Grupo de Whatsapp – Montañeros Monfragüe 

  • Bodes i Festes 691 563 999 parlaràs amb la Dolors.
  • Escoles. 621 238 533 t’atendrà la Míriam.
  • Events. 621 271 066 converseràs amb la Laura.

Delegació Girona.  girona@animans.cat

Delegació Lleida. produccio@animans.cat

Delegació Balears.  menorca@animans.cat

Delegació Tarragona.  totdiver@animans.cat

  • Departament Educació i Esport. educacioiesport@animans.cat (Míriam)
  • Departament Animacions i Festes. animacions.festes@animans.cat (Dolors)
  • Departament Clubs i Gestió Municipal. produccio@animans.cat 
    • Espai de Joc. ludoespai.odena@animans.cat (Aura)
    • Espai de Reforç. espaireforc@animans.cat (Laura i Anna)
    • Llar Infants La Quitxalla. llarcastelloli@animans.cat (Raquel)
  • Departament Formació. formacio@animans.cat (Maure)
  • Departament Activa’t. activat@animans.cat (Quim i Pau)
  • Departament Event Planner. eventplanner@animans.cat
  • Departament Events. events@animans.cat (Toni)
    • Campus de Futbol. campus.futbol@animans.cat (Arnau)
    • Activa’t Anglés. activatangles@animans.cat (Sergi)
    • Colònies escolars. eventplanner@animans.cat 
  • Gerència. maure@animans.cat (Maure)
  • Administració i finances. administracio@animans.cat (Mónica)
  • Relacions laborals. info@animans.cat
  • General. info@animans.cat
  • Producció de continguts i activitats. produccio@animans.cat
  • Comunicació. comunicacio@animans.cat (Natàlia)
  • Logística. logistica@animans.cat (Toni)

Centres educatius on treballem

  • Escola Castell d’Òdena: coordinacio.codena@animans.cat (Nil)
  • Escola MDP Igualada: coordinacio.mdpigualada@animans.cat (Míriam)
  • Escola Dolors Martí. coordinacio.dmarti@animans.cat (Marc)
  • Escola Garcia Fossas. coordinació.gf@animans.cat (Bernat)
  • Escola Josep Masclans (Vallbona). educacioiesport@animans.cat
  • Escola Mare de Déu del Portal (Prats). educacioiesport@animans.cat
  • Escola La Torre. educacioiesport@animans.cat
  • Escola Jorba. educacioiesport@animans.cat 
  • Escola Cérvola Blanca (Tous) educacioiesport@animans.cat
  • Escola Pompeu Fabra (Vilanova) educacioiesport@animans.cat
  • Escola Vedruna (Santa Coloma) educacioiesport@animans.cat