Contacte

Telèfon Central: 93 141 47 39 // 665 288 314

Bodes i Festes 691 563 999

Delegació Baix Llobregat. Ganesh Gabarró logistica@animans.cat 666 298 302

Delegació Girona.  Mónica                                                  girona@animans.cat

Delegació Lleida.  Pere Solé Solé                                                  produccio@animans.cat

Delegació Menorca.  >>>>>>                                                  menorca@animans.cat

  • Departament Educació i Esport. educacioiesport@animans.cat (Míriam)
  • Departament Animacions i Festes. animacions.festes@animans.cat (Dolors)
  • Departament Clubs i Gestió Municipal.
    • Ludoespai Òdena. ludoespai.odena@animans.cat (Montse)
    • Espai de Reforç. espaireforc@animans.cat (Gemma i Glòria)
    • Direcció Escola Estiu Òdena. produccio@animans.cat 
  • Departament Formació. formacio@animans.cat (Maure)
  • Departament Activa’t. activat@animans.cat (Maure)
  • Departament Suport a les famílies.
  • Departament Event Planner. eventplanner@animans.cat (Ana)
  • Departament Events.
    • Campus de Futbol: campus.futbol@animans.cat (Arnau)
    • Activa’t Anglés: activatangles@animans.cat (Sergi)
    • Colònies escolars. events@animans.cat (Ana)
  • Administració i finances. administracio@animans.cat (Mónica)
  • General. info@animans.cat
  • Producció de continguts i activitats. produccio@animans.cat (Pere)
  • Comunicació. comunicacio@animans.cat
  • Logística. logistica@animans.cat (Eric)

Centres educatius on treballem

  • Escola Castell d’Òdena: coordinacio.codena@animans.cat (Josep)
  • Escola MDP Igualada: coordinacio.mdpigualada@animans.cat (Míriam)
  • INS Badia i Margarit: coordinacio.bim@animans.cat (Maure)
  • Escola Dolors Martí. coordinacio.dmarti@animans.cat (Marc)
  • Escola Garcia Fossas. coordinació.gf@animans.cat (Ana)
  • Escola Josep Masclans (Vallbona). educacioiesport@animans.cat (Míriam)
  • Escola Mare de Déu del Portal (Prats). educacioiesport@animans.cat (Míriam)
  • Escola Renaixença (Mediona). educacioiesport@animans.cat (Míriam)